Firmast / Üldinfo

Meie tooted

Panoraam annab vaatajale võimaluse  saada ülevaadet kogu teda ümbritsevast ruumist, just nagu ta asuks otseselt kohal, kust pildistamist teostati...

WebEditor - universaalne instrument Teie veebilehekülje haldamiseks...


Üldinfo

EDS Systems OÜ on uue meedia ja infotehnoloogia vallas tegutsev ettevõtte Eestis, mille meeskonna tegevuse algus ulatub aastasse 1993, kui alustati iseseisvalt laevade liiniagenteerimise- ja transpordilogistikaalase infosüsteemi loomist ühes Eesti suuremas meretranspordiga tegelevas ettevõttes. Sellise spetsiifilise ja laia valdkonna nagu seda on logistika- ja (mere)transpordialase tarkvara arendamisega, ollakse järgnevalt juhtival kohal Baltiriikide seas.


Samal aastal tehti algust ka riist- ja tarkvara hooldusega, erinevate IKT võrkude projekteerimise, väljaehitamise, nende seadistamisega ning järgnevate tugiteenuste osutamisega (hiljem ka laevadel).


1995.aastast alustati Interneti kodulehekülgede valmistamisega ja sellega seonduvate lisateenuste osutamisega.


2000-nda aasta algusest lisandus teenusena ka digitaalfotode ja QTVR panoraamide (360°) tegemine. Kõrgkvaliteediliste sfääriliste panoraamide, virtuaaltuuride ja mahukate tsilindriliste vaadete valmistamisel ollakse momendil turuliidrid nii Eestis kui lähipiirkonnas.


Käesoleval hetkel pakub EDS Systems kvaliteetseid teenuseid kolmes suuremas valdkonnas (lühidalt):


EDS Systems poolt loodud tarkvara ja veebilahendused on kasutuses lisaks kohalikul turul töötavatele ettevõtetele, ka pea 20-e välisriigi ettevõtetes.


Mida meil ei ole... see on kogukas administratiivne struktuur, mis omakorda võimaldab pidevalt rohkem investeerida firma teenuste kvaliteeti, s.t. inim- ja tehnilisse ressurssi. Erinevate valdkondade kõrgtasemel spetsialistide töötamine "ühe katuse all", annab hea võimaluse meie Klientidele võimalikult komplekse teenuse osutamiseks. Selline töökorraldus aitab ka tunduvalt kokku hoida meie Klientide ressursse, samuti vältida nende jaoks liigset "sagimist" ja sellega kaasnevaid võimalikke segadusi, mitme erineva firmaga antud valdkonnas asjade ajamisel.


EDS Systems on ORACLE-partnerprogrammi liige. See annab ettevõttele võimaluse ORACLE-ga otse töötamiseks, treenida oma spetsialiste ORACLE´i uusima tehnoloogiaga, kasutada ORACLE eMarketing´i kaudu otse ORACLE teenuseid ja tuge.


EDS Systems OÜ International VR Photography Association liige.


EDS Systems omab 10-aastast kogemust panoraamide ja virtuaaltuuride loomisel. Osaleme regulaarselt rahvusvahelise projekti World Wide Panorama raames korraldatavates aktsiooonides.
Oleme alati avatud ka erinevatele, vastastikku kasulikele, koostööpakkumistele!Meie kliendid
Balford Oil
Bestok
Pussirohu Kelder
Mirra-Lux Eesti